top of page
canta banner.jpg

Bağış açıklamasına lütfen "Adres" bilgilerini yazmayı unutmayınız.

Yapacağınız bağış ile ihtiyaç sahibi çocuklarımıza içi dolu bir kırtasiye çantası armağan ediyoruz.
YUVA olarak biz de sizlere tohum cepli bez çanta hediye ediyoruz.

Çocuklarımıza armağan edeceğimiz “UMUT Çantası” içeriği: Okul çantası, Kalem kutusu, Hikaye Kitabı, Çizgili defter, Kareli defter, Resim Defteri, Kırtasiye seti (Kalem, silgi, kalemtraş, cetvel vb.), Sulu boya, Kuru boya, Pastel/Mum/Guaj boya, Oyun Hamuru (Ürün özellikleri ve sayıları çocuklarımızın okudukları sınıflara bağlı olarak değişmektedir.)

Her bir çocuğumuzun okula giderken taşıdığı çantasında aslında defter, kitap, kalem yerine macera, hayal, merak ve umut taşıdığına inanıyoruz.
 

Bütün çocukların eşit eğitim hakkına sahip olması gerektiğine inanan YUVA olarak, ihtiyaç sahibi çocuklarımızın kırtasiye ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla
UMUT Çantası”nı tasarladık.
 

İçerisindeki tohum cebi ile hem doğaya sahip çıkıyoruz hem çocuklarımızın hayallerini gerçekleştirerek umutlarını büyütmelerine destek oluyoruz.
 

Doğaya %100 karışan tohumlu çantalarımızı dilerseniz kullanım ömrünü tamamladıktan sonra atmak yerine toprağa gömerek ya da beklemeden tohum cebini kesip toprağa gömerek doğaya yeni bir nefes kazandırabilirsiniz.
 

Geri dönüştürülebilirlik, sıfır atık ve sürdürülebilir ekolojik denge özelliklerine sahip bu ürün sayesinde doğaya hayat, geleceğimiz olan çocuklarımız için dünyaya nefes katıyoruz.
 

Siz de bizimle geleceğe bir fidan, çocuklarımıza “UMUT Çantası” armağan edebilirsiniz.
 

 

bottom of page