top of page

Sizler bizim yarınlarımız, yarınlarımız için büyüttüğümüz UMUTlarımızsınız...

 

Yüreğini ortaya koyarak çizdiğin resimler için teşekkür ederim Miniğim. Hayallerinin resmine bakıp her bir kalem, fırça darbenle umut doluyorum. Yüreğindeki masumluğu, gözlerindeki mutluluğu hissediyorum. Ve daha bir coşkuyla sarılıyorum hayata...

SEHER PERİNCEK (Umut'un Annesi)

WhatsApp Image 2021-10-30 at 22.35.02.jpeg

Dereceye giren ilk 20 eserimize, 2022 YUVA takviminde yer veriyoruz. Ve eser sahibi her bir miniğimize takvim hediye ediyoruz.

Dereceye giren ilk beş eserin en geç 15 Kasım 2021 tarihine kadar aşağıda yer alan iletişim adresine zarar görmeyecek şekilde (poşet dosya içerisinde) kargo veya posta yolu ile ulaştırılması gerekmektedir. Ulaştırılmayan eserlerden dolayı eser sahibi sorumlu olup, ödülleri kendilerine iletilmeyecektir. Dereceye giren ilk beş miniğimize ait ödüller ile ilk yirmi miniğimize ait takvimler 18 Kasım 2021 günü kargo veya posta yolu ile eser sahiplerinin adreslerine gönderilecektir. 

İletişim Adresi: Yüreklere Umut Vakfı (YUVA) / Seher Perincek Erzene Mah. Ege Ü. Lojmanları D/2 Blok Kat:4 D:7 Bornova/İzmir

Ramiz Ünal.jpeg

Umudun Rengi

Yağmur Sena Çeken.jpeg

Umut'a mektubum var

Melis Ada Uyanık.jpeg

Kaybettiklerimizden fazlası var yarınlarda

WhatsApp Image 2021-10-30 at 22.11.14.jpeg

Umut etmekten vazgeçme

WhatsApp Image 2021-10-30 at 22.11.39.jpeg

Karanlıkta yeşeren umut

7-10 Yaş Grubu Ödülleri

1.lik Ödülü: Android Tablet ve Ressam seti (Masaüstü şövale, tuval, palet, fırça ve akrilik boya seti)

2.lik Ödülü: Sanat Çantası (64 parça boya seti çantası) ve Ressam seti (Masaüstü şövale, tuval, palet, fırça ve akrilik boya seti)

3.lük Ödülü: Boyama Çantası (38 parça boya seti çantası) ve Ressam seti (Masaüstü şövale, tuval, palet, fırça ve akrilik boya seti)

4.lük Ödülü: Ressam seti (Masaüstü şövale, tuval, palet, fırça ve akrilik boya seti)

5.lik Ödülü: Ressam seti (Masaüstü şövale, tuval, palet, fırça ve akrilik boya seti)

bottom of page