top of page
takvim banner.jpg

Okuyacaksın ve yazar olacaksın sevgili arkadaşım.

Doktor, mühendis, öğretmen, avukat olacaksın.

Okuyarak öğreneceksin; en güzel resimleri, en lezzetli yemekleri sen yapacaksın.

En büyük uçağı uçuran da sen olacaksın, en renkli diyarlarda dolaşan da...

Okudukça göreceksin; en yüksek ağacı sen büyüteceksin, arabaları sen uçuracaksın, bulutlara evler kuracaksın.

Okudukça büyüyeceksin sevgili arkadaşım.

Daha çok okuyup, okumayı daha çok sevip, herkese okumayı sevdireceksin.

Sen okudukça dünya güzelleşecek arkadaşım.

Sen okudukça yarınlara UMUT olacaksın...

BAĞIŞ BEDELİ: 70 TL
 

YUVA olarak bütün çocukların eşit eğitim hakkına sahip olması gerektiğine inanıyoruz. Düşünen, soran, sorgulayan, merak edip inceleyen, yorumlayan ve öngörebilen nesiller yetiştirmenin en önemli parçası eğitim yuvası olan okullarımızın donanımsal olarak eksiksiz olmasıdır. Kütüphanesi olmayan, kütüphanesi olup da kitapları olmayan ihtiyaç sahibi okullarımızın "Parmakları havadan inmeyen nesiller" yetiştirebilmeleri için desteklerinizle kitap temin ederek kütüphanelerine hayal, macera, mutluluk, umut katıyoruz.

 

30 Ekim İzmir depreminde yitirdiğimiz çocuklarımıza atfen gerçekleştirdiğimiz "Umut'a Mektubum Var" Resim Yarışması sonucunda ilk 20'ye giren çocuklarımızın eserlerinin yer aldığı YUVA 2022 Takvimini hazırladık. Yapacağınız bağış ile ihtiyaç sahibi bir okulumuzun kütüphanesi bir kitaba kavuşuyor. YUVA olarak biz de kişiye özel sertifikaları ile yeni umut ve hayallerle dolu YUVA 2022 Takvimini hediye ediyoruz.  

Bağış açıklamasına lütfen sertifikada yer alacak olan "Alıcı" ve "Gönderici" kişi isimleri ile "Adres" bilgilerini yazmayı unutmayınız. 

bottom of page